Dni Ziemi 2016

22 i 23 kwietnia, jak co roku w Krakowie, będą  miały miejsce obchody Światowego Dnia Ziemi. Podczas towarzyszącej im Krakowskiej Wystawy Ekologicznej będzie można zapoznać się z osiągnięciami i inwestycjami ekologicznymi krakowskich spółek miejskich, placówek oświatowych, domów kultury, proekologicznych stowarzyszeń i fundacji.
 
Wodociągi Krakowskie zapraszają na swoje stoisko w Alei Róż, na którym będzie można zapoznać się z działalnością inwestycyjną Przedsiębiorstwa, a także programem edukacji ekologicznej i szczegółami kampanii informacyjnej „Dobra woda prosto z kranu”.

Na naszych najmłodszych sympatyków czekają liczne atrakcje: gra plenerowa „Niezwykła wyprawa Kropelki”, efektowne pokazy  eksperymentów związanych z wodą, warsztaty malowania kubeczków ceramicznych, a także zajęcia prowadzone wspólnie
z pracownikami Muzeum Historycznego, podczas których będzie można wykonać czapki do orszaku Lajkonika. W ciągu trwania obchodów prezentowany będzie specjalistyczny wóz sieci kanałowej, a wszystkich odwiedzających nasza firmowa maskotka Kropelka będzie częstować pysznymi krówkami.
 
Zapraszamy!
 

Dodano w dniu 20/04/2016